Ponuka na mieru

Gran Canaria exkluzívna veľká túra

Gran Canaria exkluzívna veľká túra

Fotky (4)

Gran Canaria exkluzívna veľká túra
Gran Canaria exkluzívna veľká túra
Gran Canaria exkluzívna veľká túra
Gran Canaria exkluzívna veľká túra

Cena: 72€*

* Cena je len informatívna. Vyhradzujeme si právo na zmenu ceny.

Gran Canaria exkluzívna veľká túra

Gran Canaria exkluzívna veľká túra po ostrove Vám ponúka najdôležitejšie atrakcie na ostrove Gran Canaria za jeden deň. Počas programu môžete Pico de las Nieves, ochutnať kaktusovú šťavu z papáje a miestne syry. Výlet zahŕňa mesto Teror, kde každoročne zavítajú tisíce pútnikov a potom prídu do Firgas, kde sa až do konca môžete prejsť pozdĺž promenády Gran Canaria. Posledná zastávka programu je autentická farma aloe vera.

Vaša cesta sa začína ráno na Playa del Inglés, našich cestujúcich vyzdvihneme pred hotelom.

Prvou zastávkou je Degollada de las Yeguas, kde si v kaňone môžete pozrieť na piesočné duny Maspalomas a urobiť nádherné zábery krajiny. Po foto prestávke prejdeme okolo palmovej oázy a veľrýb, až kým sa nedostaneme k úrodnej krajine Fatagy. Na konci cesty pozdĺž pomarančových, mandarínkových a citrónovníkových sadov a tropických stromov si v miestnej reštaurácii môžete ochutnať čerstvo vylisovanú šťavu z kaktusu a papáje.

Po prestávke pokračujeme do výšky 1.950 metrov v Pico de las Nieves, na najvyššie mieste na Gran Canarii môžete obdivovať Roque Nublo a Roque Bentayga a Roque El Fraile a susedný ostrov Tenerife a sopku, Mount Teide, najvyšší vrchol Španielska.

Ďalšou zastávkou je geografické centrum ostrova Cruz de Tejeda, kde v druhej najmenšej dedinke Gran Canarie dostanete na ochutnávku miestne ovčie a kozie mlieko, kaktusového lekváru, kanárskeho marcipánu, ako aj rôzne miestne nápoje.

Nasledovne sa autobus pohne smerom k mestu Teror pomocou slovenky hovoriaceho turistického sprievodcu vás zavedie do 150 rokov starej borovice arukária zariadenia, rovnako ako slávne ulice balkónov rovnako. Môžete navštíviť Gran Canaria patróna, "jedľa Panny Márie" kostol, kde desaťtisíce pútnikov navštíviť každý rok.
Ďalšou destináciou je Firgas, mesto vôd. V meste najskôr pojedeme náš 3-chodový obed a vyberme si z lahôdok medzinárodnej kuchyne na typickom obede v Kanárskych ostrovoch. Potom chodíme v Firgas Gran Canaria promenády, kde okresy okrem zbraní a obrie modely, ktoré sú tiež zobrazené najcharakteristickejším krajiny z Kanárskych ostrovov.

Ďalšou stanicou je Bandama, ktorá bola poslednou aktívnou sopkou na ostrove Gran Canaria pred 5000 rokmi. Z vrcholu Pico de Bandama si môžete vychutnať pohľad, nahliadnuť do 200 metrov hlbokého krátera a obdivovať panorámu Las Palmas.

Poslednou zastávkou výletu je plantáž aloe vera Finca Canarias, kde Vám predstavia proces spracovania a najdôležitejšie vlastnosti rastliny.

Ha érdeklik a sziget északi látnivalói, ha szeretné megismerni Las Palmast, akkor tekintse meg az Exkluzív Las Palmas, Gran Canaria északi kirándulásunkat! >>

Prečo sa Vám oplatí zúčastniť sa veľkej exkluzívnej túry na Gran Canarii?

 • Túra zahŕňa najdôležitejšie to najdôležitejšie, čo by ste na Gran Canarii mali vidieť
 • Profesionál, žijúci na Gran Canarii, hovoriaci slovenským materinským jazykom, ktorý Vám zodpovie všetky otázky týkajúce sa Vášho výletu
 • Získate neopísateľné zážitky
 • Bez prenajatia auta poobjavujete miesta na Gran Canarii so skúseným šoférom
  poznajúcim miestne cesty
 • Môžete vyskúšať miestne kanárske špeciality

  Cena výletu:

  Dospelý: 72 € / osoba

  Dieťa (od 2 do 12 rokov): 44 € / osoba
  Cena zahŕňa obed, transfery, ochutnávky a vjazdy!

  Odevy: pohodlná obuv, vrstvený odev

  Dni odchodu:

  • Letné: Streda
  • Zima: štvrtok

  Jazyk sprievodcu: slovenčina

  Odchod: od 08:00 do 09:00

  Prihlášky: od 17:00 do 18:00

  Spýtajte sa svojho miestneho zástupcu na programe!