LETISKOVÝ TRANSFER

Trasa letisko – ubytovanie – letisko

VYHĽADÁVANIE TRANSFERU
VYHĽADÁVANIE TRANSFERU

ViaSale Travel Vám ponúka pohodlný a lacný transfer s letiskovou asistenciou aj v slovenskom jazyku medzi letiskami Tenerife juh, Gran Canaria, Fuerteventura a Lanzarote a Vaším miestom ubytovania.

V prípade priamych letov z Budapešti, na letisku bude čakať aj po slovensky hovoriaci delegát a usmerní Vás k autobusu, kým pri nepriamych letoch Vám bude k dispozícii anglicky a španielsky hovoriaci delegát. Naši delegáti Vám budú k dispozícii aj pri odlete domov.

Na všetkých ostrovoch je transfer zabezpečený pohodlnými, čistými, klimatizovanými autobusmi, ktoré spĺňajú európsku úroveň a prísne bezpečnostné podmienky, čo zahŕňa aj predpisy týkajúce sa vodiča.

Nezávisle od letu, každý náš ctený zákazník môže využívať asistenciu miestneho, aj  po slovensky hovoriaceho delegáta a 24 hodinovú HotLine linku, čo je garanciou pre bezproblémovú dovolenku.

Pri objednávke transferu, Vás prosíme aby ste uviedli na ktorý z ostrovov priletíte a tam vyhľadajte miesto ubytovania. Pomocou nášho webshopu Vám okamžite zabezpečíme pohodlný transfer počas trvania dovolenky.

Dovoľte, aby sme Vás upozornili, že po zaslaní Vašich údajov OBJEDNÁVATE transfer, o čom Vám samozrejme zašleme voucher. PROSÍME, ABY STE SI VOUCHER PRINIESLI SO SEBOU NA DOVOLENKU!