FAKULTATÍVNE VÝLETY

Tenerife
Tenerife
Gran Canaria
Gran Canaria
Lanzarote
Lanzarote
Fuerteventura
Fuerteventura

Našli sme 17 výletov

1 / 2 stránka
Výlet pirátskou loďou
Vzrušujúce pirátske dobrodružstvo na Atlantickom oceáne! Počas nášho výletu sa stanete skutočným pirátom! Naša loď je originálna drevená plachetnica, ktorá slúžila španielskemu kráľovstvu ako obchodná loď až do 70. rokov minulého storočia. Užite si rekreačné možnosti, ktoré loď poskytuje: tobogan, rybolov, pozorovanie delfínov a veľrýb, zipline, opaľovanie na palube. Samozrejme bolo myslené aj na najmenších, keďže ich na pirátskej lodi čaká detský bazén. Na palube Vám bude servírovaný chutný obed a miestne ovocie. Ak budete mať chuť, môžete si dať osviežujúci kúpeľ v krištáľovo čistom oceáne. Cena: • Dospelá osoba: 65 Eur • Deti vo veku 3-12 rokov: 32,50 Eur Rezervácia: odkiaľkoľvek na ostrove, transfer je v cene. Dni programu: utorok, štvrtok, sobota Oblečenie: odporúča sa pohodlné oblečenie, plavky, obuv s gumenou podrážkou. Trvanie programu: 4 hodiny. Stravovanie: chutný a výdatný obed, neobmedzené množstvo nápojov.
65€
Jeep Safari Cotillo z juhu
Dokonalý spôsob ako spoznať krásne a veľkolepé miesta, ako sú sopka La Caldera, typické mesto La Olivy, posvätná hora Tindaya, pláže s bielym pieskom Majanicho a predovšetkým prírodné jazerá El Cotillo. V prírodných jazerách bude veľa času na plávanie a aktivity na jednej z najkrajších pláží Európy. Cena exkurzie: • Dospelá osoba: 75€/osoba • Dieťa (2-12 rokov): 55€/osoba • Dieťa (0-2 roky): 10 €/osoba Oblečenie: Odporúča sa aj pohodlná obuv, vrstvené oblečenie a plavky. Dni exkurzie: pondelok, streda, sobota V cene je aj transfer z juhu! Vyhradzujeme si právo na zmenu programu!
75€
Buggy túra zo stredného regiónu
Objavte úžasnú krajinu so skrytými údoliami. Cesta vedie cez staré dediny Majorero, polia na výrobu soli a miestne farmy. Cena exkurzie: • Vodič: 90€/osoba • Vodič + spolujazdec: 115 € / osoba • Ďalší cestujúci: 25 € / osoba Dni exkurzie: pondelok až sobota (odchod o 09:30), utorok, štvrtok, piatok (odchod o 14:30) V cene je zahrnutá cena transferov z odberných miest! Vyhradzujeme si právo na zmenu programu!
107€
Buggy túra Corralejo
Národný park Corralejo, piesočné duny, Villa Verde, panoramatický výhľad na ostrov Lobos a Lanzarote. Túry sa môžu zúčastniť len osoby staršie ako 4 roky! Cena exkurzie: • Vodič: 90€/osoba • Cestujúci: 25€/osoba Dni programu: pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota, V cene je zahrnutá cena transferu z Corraleja a tapas. Vyhradzujeme si právo na zmenu programu!
90€
Jeep Safari Cotillo (Severná Fuerteventura)
Jazdite po bielych piesočnatých dunách Corralejo, sopke Bayuyo a potom navštívte Lajares, kde sa môžete rozhliadnuť po miestnom trhu. Ďalšou stanicou sú krásna lagúny Cotilla, kde sa môžete v krištáľovo čistej vode aj osviežiť. Po prestávke pokračujeme v našej ceste k pevnosti Toston a potom objavíme krásy pohoria Tindaya. Naša cesta končí v guvernérovom dome v La Olive. Transfer zo stredných zón trvá cca 60 minút. Cena: 60€/osoba
60€
Plavba loďou s preskleným dnom na juhu
4-hodinový program s pozorovaním delfínov, korytnačiek a veľrýb počas plavby. Po vykotvení na Vás čaká kúpanie, šnorchlovanie, kajak a obed. Počas cesty môžeme študovať divokú prírodu z preskleného dna lode. Cena exkurzie: • Dospelá osoba: 65€/osoba • Dieťa (3-12 rokov): 32,50€ / osoba Dni programu: pondelok, streda, piatok, sobota V cene je zahrnutý obed na lodi a transfery! Odchod: 10:00 alebo 15:00 Vyhradzujeme si právo na zmenu programu!
65€
Jeep Safari Cofete (Južná Fuerteventura)
Výlet začína v národnom parku Cofete, kde budete mať možnosť spoznať zaujímavú flóru ostrova Fuerteventura a vidieť zvláštnu krajinu z vyhliadky parku. Potom sa odvezieme do Winterovej vily, o ktorej koluje nespočetné množstvo legiend. Vydáme sa na pláž Cofete, ktorú si cestovatelia už roky vyberajú ako jednu z najlepších pláží v Španielsku. Tu na Vás čaká cca hodinové kúpanie v oceáne. Po prehliadke majáku Punta Jandia sa vrátime na náš štartovací bod, odkiaľ Vás kyvadlové autobusy odvezú späť do Vašich hotelov. Ceny: • Z Costa Calmy, Morro Jable (prestup cca 15 minút/smer): Dospelá osoba: 60€, Dieťa: 60€ • Z La Pared, Báhia Playa, Tarajaleja (prestup cca 1 hod./smer): Dospelá osoba: 65€, Dieťa: 65€ • Zo Playitas (prestup cca 2 hod./smer): Dospelá osoba: 75€, Dieťa: 75€
60€
Exkluzívny výlet katamaránom (Južná Fuerteventura)
Objavte pobrežie Fuerteventury z paluby exkluzívneho katamaránu pre 12 pasažierov! Plavbou len pár metrov od pobrežia si môžete vychutnať úchvatné pláže a vulkanické útvary Fuerteventury. Počas plavby možno uvidíte aj delfíny alebo dokonca veľryby! V blízkosti pláže Jandía sa budeme plaviť v tyrkysových vodách, kde Vás obklopí nespočetné množstvo odtieňov modrej a neodoláte ani kúpaniu v Atlantickom oceáne! Po relaxe Vám posádka naservíruje obed, pripravený jedným z najlepších šéfkuchárov v okolí. Obed je kuskus s pečenou zeleninou a tzatziki, následne Vám naservírujú pečené hovädzie mäso s aromatickými bylinkami, hubovou omáčkou a konfitovanými zemiakmi. Počas exkurzie Vám personál ponúkne šampanské, biele a ružové víno, pivo, nealko a vodu. Cena exkurzie: • Dospelá osoba: 95€/osoba • Dieťa (2-12 rokov): 60€/osoba Dni programu: pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, nedeľa V cene sú zahrnuté náklady na obed a transfer! Odchod: 10:00 Príchod: 14:30 Vyhradzujeme si právo na zmenu programu!
95€
Výlet plachetnicou
Cestovanie v čase do sveta drevených plachetnicových lodí. 4-hodinový lodný program na južnom pobreží ostrova Fuerteventura. Počas možno uvidíte aj delfíny a veľryby. Užite si ten vzrušujúci pocit plavby pozdĺž brehov Morro Jable a nazbierajte nezabudnuteľné zážitky! Ručne vyrobená loď má priestrannú časť na opaľovanie, kde si môžete oddýchnuť a užívať si kanárske slnko. Objavte nádherné sopečné pobrežie a krištáľovo čisté vody, ktoré charakterizujú tento raj. Počas 4-hodinovej plavby loďou máte možnosť osviežiť sa, kým Vám posádka naservíruje chutný obed pripravený jedným z najlepších šéfkuchárov Jandie. Vychutnajte si neobmedzené množstvo nápojov počas celej plavby, vrátane bieleho a ružového vína, šampanského, piva, vody a nealkoholických nápojov. Cena exkurzie: • Dospelá osoba: 85€/osoba • Dieťa (2-12 rokov): 45€/osoba Dni výletu: pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, nedeľa Cena zahŕňa obed a nápoje na lodi, ako aj náklady za transfery! Vyhradzujeme si právo na zmenu programu!
85€
Pozorovanie delfínov a veľrýb motorovým člnom (Južná Fuerteventura)
Vzrušujúci program na motorovom člne, ktorý je zameraný na hľadanie a pozorovanie najsympatickejších živočíchov vôd, delfínov! Programu sa nemôžu zúčastniť deti mladšie ako 3 roky. Cena exkurzie: • Dospelá osoba: 40€/osoba • Dieťa (3-11 rokov): 30€/osoba Dni programu: pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota V cene sú zahrnuté aj náklady za transfery! Vyhradzujeme si právo na zmenu programu!
40€