FAKULTATÍVNE VÝLETY

Tenerife
Tenerife
Gran Canaria
Gran Canaria
Lanzarote
Lanzarote
Fuerteventura
Fuerteventura

Našli sme 9 výletov

1 / 1 stránka
Výlet pirátskou loďou
Vzrušujúce pirátske dobrodružstvo na Atlantickom oceáne! Počas nášho výletu sa stanete skutočným pirátom! Naša loď je originálna drevená plachetnica, ktorá slúžila španielskemu kráľovstvu ako obchodná loď až do 70. rokov minulého storočia. Užite si rekreačné možnosti, ktoré loď poskytuje: tobogan, rybolov, pozorovanie delfínov a veľrýb, zipline, opaľovanie na palube. Samozrejme bolo myslené aj na najmenších, keďže ich na pirátskej lodi čaká detský bazén. Na palube Vám bude servírovaný chutný obed a miestne ovocie. Ak budete mať chuť, môžete si dať osviežujúci kúpeľ v krištáľovo čistom oceáne. Cena: • Dospelá osoba: 65 Eur • Deti vo veku 3-11 rokov: 32,50 Eur • Rezervácia: odkiaľkoľvek na ostrove, transfer je v cene Oblečenie: odporúča sa pohodlné oblečenie, plavky, obuv s gumenou podrážkou. Trvanie programu: 4 hodiny. Stravovanie: chutný a výdatný obed, neobmedzené množstvo nápojov.
65€
Jeep Safari Cotillo (Severná Fuerteventura)
Poprechádzajte sa po bielych piesočnatých dunách Corralejo, sopke Bayuyo a potom navštívte Lajares, kde sa môžete rozhliadnuť po miestnom trhu. Ďalšou stanicou je krásna lagúna Cotillo, kde sa môžete potápať. Po prestávke pokračujeme v našej ceste k pevnosti Toston a potom poobjavujeme krásu pohoria Tindaya. Naša cesta končí v guvernérovom dome v La Oliva.
60€
Jeep Safari Cofete (Južná Fuerteventura)
Výlet začína v národnom parku Cofete, kde budete mať možnosť spoznať zaujímavú flóru ostrova Fuerteventura a vidieť zvláštnu krajinu z vyhliadky parku. Potom sa odvezieme do Winterovej vily, o ktorej koluje nespočetné množstvo legiend. Vydáme sa na pláž Cofete, ktorú si cestovatelia už roky vyberajú ako jednu z najlepších pláží v Španielsku. Tu na Vás čaká cca hodinové kúpanie v oceáne. Po prehliadke majáku Punta Jandia sa vrátime na náš štartovací bod, odkiaľ Vás kyvadlové autobusy odvezú späť do Vašich hotelov. Ceny: • Z južného regiónu (prestup cca 15 minút/smer): Dospelá osoba: 59 €, Dieťa: 45 € • Z centrálneho regiónu (prestup cca 1 hod./smer): Dospelá osoba: 75 €, Dieťa: 54 € • Zo severného regiónu (prestup cca 2 hod./smer): Dospelá osoba: 79 €, Dieťa: 55 €
60€
Oasis Park
Vášeň, povolanie a úcta k životu, toto sú charakteristické črty najväčšieho botanického a zvieracieho parku Fuerteventury. V Oasis Parku okrem slonov, žiráf, lemurov kata, zebier, gepardov, hrochov a surikat, nájdete v ich prirodzenom prostredí aj množstvo ďalších zvierat. Park má rozlohu viac ako 1 milión metrov štvorcových, čo z neho právom robí najväčšiu zoologickú záhradu Kanárskych ostrovov. Jeho rozloha sa každým rokom zväčšuje, aby poskytla viac priestoru pre viac ako 250 druhov zvierat (3000 zvierat), ktoré tu žijú. Okrem zvierat môžete v parku navštíviť najväčšiu európsku botanickú záhradu kaktusov a tropických rastlín, ako aj zvieratá pochádzajúce z Kanárskych ostrovov. Sú to napríklad tulene, papagáje a dravé vtáky. Park sa veľmi aktívne zúčastňuje projektov ochrany životného prostredia, záchrany, výskumu a vzdelávania zameraných na zachovanie biodiverzity, ochranu biologického dedičstva ostrova a podporu úzkeho vzťahu medzi návštevníkmi a zvieratami. Ceny: lístok: • Dospelá osoba: 40 € • Dieťa: 25 € Park je v pondelky zatvorený! Safari s ťavami: • Dospelá osoba: vstupné + 14 € • Dieťa (4-11 rokov): vstupné + 10 € Dátum, čas a rezervácie sú pri návšteve parku potrebné, požiadajte o pomoc nášho miestneho zástupcu!
40€
Morský športový rybolov - 4 hodiny
Rybárska loď je skvelou rekreáciou pre milovníkov rybolovu. Zarezervujte si svoj výlet a my Vám poskytneme udicu, návnadu a samozrejme lekciu o morskom rybolove, druhoch rýb a bezpečnosti. Loď vyráža z prístavu Morro Jable a plaví sa pozdĺž pobrežia prírodného parku Jandia, aby našla miesto, ktoré sľubuje najlepší úlovok v blízkosti pôvabnej dedinky Puerto de la Cruz. V cene výletu je zahrnutá konzumácia nápojov, pochutín a miestnych syrov. Tento program trvá 4 hodiny.
90€
Výlet katamaránom v centrálnej oblasti
Výlet katamaránom popri pobreží Fuerteventury poskytuje jedinečný zážitok! Vďaka veľkosti lode si pohodlne užijete výlet, počas ktorého Vám posádka naservíruje nápoje, paellu, šaláty a ovocie. Katamarán vychádzajúci z prístavu Caleta de Fuste smeruje k rybárskej dedinke Pozo Negro. Cestou môžete stretnúť delfíny, veľryby či morské korytnačky, keďže sa vo vodách obklopujúcich ostrov bežne vyskytujú. V pokojnej zátoke Pozo Negro máte možnosť ponoriť sa do oceánu (potápanie s maskou a šnorchlom) a pozorovať živočíchy i rastliny, ktoré v tejto pokojnej vode žijú. Na palube katamaránu sa samozrejme môžete opaľovať alebo plávať v oceáne. Počas exkurzie Vám posádka lode na obed naservíruje paellu a šalát, ako dezert si môžete vybrať z ovocia. Program trvá 4 hodiny. Jedlo a pitie: Nápoje (pivo, nealko a voda) a obed sú zahrnuté v cene zájazdu.
59€
Pozorovanie delfínov a veľrýb na juhu Fuerteventury
Objavte divokú prírodu Atlantického oceánu zblízka, pomocou motorového člna! Počas tohto špeciálneho výletu loďou sa kapitán ľahko doplaví do blízkosti veľrýb a delfínov, takže budete môcť tieto nádherné zvieratá vidieť iba z pár metrovej vzdialenosti. Naša exkurzia začína v prístave Morro Jable a vedie pozdĺž pobrežia národného parku Jandia. Počas cesty sa pred nami otvára úchvatná panoráma. Počas plavby môžete vidieť delfíny a veľryby, ktoré sa v okolí ostrovov vyskytujú v naozaj veľkom množstve. Trvanie programu: 1,5 hodiny Cena programu: • Dospelá osoba: 40 Eur • Dieťa (2-12 rokov): 30 Eur
49€
Pozorovanie veľrýb a delfínov z lode so skleneným dnom
Užite si výlet na nádhernej lodi, vo vodách obklopujúcich ostrov Fuerteventura! Program poskytuje skvelú zábavu pre celú rodinu. Loď vyráža z prístavu Morro Jable, transfer zabezpečujeme z Vášho hotela - z južných zón (oblasti južne od Costa Calma). Po vylodení z prístavu sa vydáme smerom k biotopu veľrýb, delfínov a korytnačiek v nádeji, že Vám budeme môcť ukázať tieto nádherné zvieratá v ich prirodzenom prostredí. Zvieratá je možné pozorovať nielen z paluby lode, ale aj z okien umiestnených na jej dne. Po pozorovaní veľrýb a delfínov budeme pokračovať v exkurzii smerom k pobrežiu, aby ste si mohli užiť krásne pláže a azúrovú vodu. Na palube lode sa môžete opaľovať, kúpať sa vo vodách Atlantického oceánu, či vyskúšať rôzne vodné športy. Naša loď je vybavená kajakmi a výstrojmi na šnorchlovanie. Po programe si môžete vychutnať obed pripravený našim šéfkuchárom, po ktorom nasleduje obhliadka menších rýb a morských živočíchov. Na konci programu sa vrátime do prístavu Morro Jable. Trvanie programu: 4,5 hodiny.
65€
Segway túra v Corralejo
Segway je najpohodlnejší spôsob, ako objaviť piesočné duny na Fuerteventure a potom obdivovať panorámu Lanzarote a ostrova Lobos! Prehliadka trvá hodinu a pol a dostaneme sa do prístavu, kde budete mať krátku prestávku na kávu. Po prestávke pokračujeme v ceste k veterným mlynom, na ceste k nádhernej panoráme ostrova Lanzarote a Lobos, a môžete si pozrieť aj surferov. Cena: 38 € Programu sa môžete zúčastniť od 12 rokov (nad 35 kg)!
45€