FAKULTATÍVNE VÝLETY

Tenerife
Tenerife
Gran Canaria
Gran Canaria
Lanzarote
Lanzarote
Fuerteventura
Fuerteventura

Našli sme 17 výletov

1 / 2 stránka
Výlet do Puerto de Mogan so slovenským sprievodcom
Na tejto exkurzii budete mať možnosť navštíviť Puerto de Mogan, jednu z najkrajších prímorských dedín Gran Canarie. Táto očarujúca dedina bola postavená okolo starej rybárskej dedinky v 80. rokoch 20. storočia. Vaša cesta začne z Vášho hotela v ranných hodinách. Po prestupe a počas jazdy popri pobreží, uvidíme z autobusu najobľúbenejšie južné pláže ostrova, ako Anfi del mar, Portoriko a Amadores. Po príchode do Moganu sa prejdeme malými uličkami, ktoré vedú do prístavu. Uvidíte tu ádherné domy v stredomorskom štýle, s malými detailmi architektonických prvkov a rôznymi kvetinovými záhradami, ktoré vyžarujú jedinečnú atmosféru. V meste Vás očarí farebná paleta kvetov popínavých rastlín vo všetkých farbách. Potom sa prejdeme pozdĺž pobrežia a jemnej piesočnatej pláže. Ďalej navštívime prístav. Následne si mesto pozrieme aj z vyhliadky. Odtiaľto je dobre viditeľný aj prístav Puerto de Mogán a pobrežná zátoka. Po prechádzke si môžete vo voľnom čase zaplávať, alebo zájsť na nákupy. Cena zájazdu: • Dospelá osoba: 47 €/osoba, • Dieťa (2-12 rokov): 29 €/osoba, • V cene sú zahrnuté aj náklady za transfer! Oblečenie: pohodlná obuv, plavky, uterák. Dni výletu: nedeľa. Jazyk sprievodcu: slovenčina. Odchod: cca. 10:00, Príchod: cca. 15:00. Vyhradzujeme si právo na zmenu programu!
47€
Túra džípom po Gran Canarii
Prehliadka džípom je skutočne špeciálnou príležitosťou na preskúmanie najkrajších častí Gran Canarie! Vyrazíme z Playa del Inglés a pokračovať budeme po pobrežnej ceste, pozdĺž roklín do veľkolepých zelených údolí a hôr, s výhľadom na tropické plantáže. Neskôr sa zastavíme na raňajky v bare (raňajky nie sú v cene), kde budete mať možnosť ochutnať aj čerstvú šťavu z papáje. Po krátkej prestávke bude naša cesta pokračovať cez borovicový les Kanárskych ostrovov do San Bartolomé de Tirajana, kde si môžete vychutnať chutný obed (nie je v cene). Po obede budeme pokračovať smerom na Fatagu, potom sa v neskorých popoludňajších hodinách vrátime do hotelov, no tentoraz pôjdeme po poľných cestách! Po poľných cestách prejdeme miestami, z ktorých budete mať jedinečný výhľad - budete si môcť vychutnať nádhernú krajinu. Súčasťou programu je návšteva plantáží s aloe vera a v prípade záujmu aj 30-minútová jazda na ťave. Program zájazdu džípom zahŕňa nasledujúce služby: • Transfer z hotela a späť • Skúmanie vulkanickej krajiny Gran Canarie • Obed na požiadanie (na vlastné náklady) • Jazda na ťave na požiadanie (za príplatok) • Doplnkové poistenia Exkurzia je k dispozícii v angličtine, nemčine a španielčine. Ceny: Cena exkurzie bez jazdy na ťave: Dospelá osoba: 59 € Dieťa (2-12 rokov): 45 € Cena exkurzie s 30-minútovou jazdou na ťave: Dospelá osoba: 67 € Dieťa (2-12 rokov): 53 €
59€
Výlet katamaránom a pozorovanie delfínov a veľrýb
Výlet katamaránom popri pobreží Gran Canarie Vám zaručí jedinečný zážitok! Užite si pohodlie ľahkej plavby, obdivujte divokú prírodu vôd Kanárskych ostrovov, veľryby, delfíny, pri troche šťastia aj morské korytnačky, vodné vtáctvo či lietajúce ryby. Preskúmajte pobrežie Gran Canarie, zaplávajte si v Atlantiku a užívajte si slnko a nekonečné ticho oceánu. Vďaka rozmerom lode si výlet pohodlne užijete. Ceny: 40 €/dospelá osoba, 20€/dieťa, Zdarma pre deti vo veku 0-3 V cene exkurzie je zahrnutá cena transferu. Výletné dni: pondelok až sobota. Exkurzia je k dispozícii v angličtine, nemčine, španielčine a taliančine.
40€
Pozorovanie delfínov a trhy v Mogáne
Výlet katamaránom pozdĺž pobrežia Gran Canarie, kombinovaná s návštevou Mogánu a nákupmi! Užite si pohodlie ľahkého člna, obdivujte divokú prírodu vôd Kanárskych ostrovov, veľryby, delfíny, pri troche šťastia aj morské korytnačky, vodné vtáctvo či lietajúce ryby. Počas výletu môžete navštíviť aj mestečko Mogán, kde máte možnosť sa poobzerať po malom mestskom trhu, obdivovať budovy a samozrejme aj prístav! Preskúmajte pobrežie Gran Canarie, zaplávajte si v Atlantiku a užívajte si slnko a ticho oceánu. Navštívte krásne mesto Mogán a vychutnajte si malý mestský trh! Do Mogánu si vďaka rozmerom lode cestu pohodlne užijete. Exkurzia trvá približne 5 hodín. Ceny: Výlet loďou a pozorovanie delfínov na katamaráne, návšteva trhu v Mogáne: 45 €/dospelá osoba, 25 €/dieťa, Zdarma pre deti vo veku 0-3 rokov. Dátum exkurzie: Každý piatok od 10.00 hod. V cene exkurzie je zahrnutá cena transferu. Exkurzia je k dispozícii v angličtine, nemčine, španielčine a taliančine.
45€
Loro Parque, najlepšia zoologická a botanická záhrada na svete – Tenerife
Loro Parque (alebo Loro Park) sa nachádza v severnej časti ostrova Tenerife, v Puerto de la Cruz, známej aj ako severná perla ostrova. Ak ste ešte neboli v najlepšej zoologickej a botanickej záhrade sveta, určite si ju nenechajte ujsť! Program odporúčame nielen deťom, je to skvelý zážitok aj pre dospelých. Loro Parque otvoril svoje brány pre verejnosť v roku 1972. Za posledných 46 rokov obdivovalo zariadenie s celkovou rozlohou 135 000 m² viac ako 30 miliónov návštevníkov. V parku môžete vidieť najväčšiu svetovú zbierku papagájov, ktorá pozostáva z viac ako 3500 rôznych druhov, no 300 z nich žije len v parku Loro. Nádherné a pestrofarebné vtáky zabávajú návštevníkov niekoľkokrát denne svojimi predstaveniami. Fantastickým zážitkom je aj šou delfínov či kosatiek, ale aj priateľských tuleňov, ktorí vďaka svojim profesionálnym handlerom ochotne zabávajú návštevníkov parku po celý rok. V parku sa nachádza aj dom pre tučniaky, v ktorom ich žijú stovky. Napriek vonkajšej teplote tu môžu žiť v prirodzenom prostredí, pri arktickej teplote -2°C. Jedným z vrcholov parku je 18,5 metrov dlhý žraločí tunel, kde môžete okrem 7 rôznych druhov žralokov vidieť pirane a farebné neónové ryby, plávať priamo nad Vami. Celá oblasť parku je pokrytá pôsobivou, dobre udržiavanou a bujnou vegetáciou so stromami, kríkmi a kvetmi, pochádzajúcimi z viacerých častí sveta. Upozorňujeme našich milých hostí, že park kladie veľký dôraz na ochranu zvierat. Preto sa môže stať, že na predstavení bude menej zvierat, ako sa očakávalo. Dôvodom je, že zvieratá nie sú nikdy nútené zúčastniť sa týchto predstavení. Program je dostupný každý štvrtok! V parku sú 3 reštaurácie, 1 gril bar, 2 kaviarne a obchod so suvenírmi. Ceny s transferom z juhu Gran Canarie: Dospelá osoba: 132 € Dieťa (2-12 rokov): 110 € Dieťa (0-2 roky): zadarmo V cene programu je zahrnuté vstupné, neobmedzené sledovanie všetkých predstavení/deň a transfer z Vášho hotela na Gran Canarii - do parku a späť. Výlet je k dispozícii v angličtine a nemčine.
132€
Túra luxusným katamaránom
Rezervujte si miesto na katamaráne, ktorý vyráža z prístavu Puerto Rico a vychutnajte si pozorovanie živočíšnej ríše Atlantického oceánu pozdĺž pobrežia ostrova Gran Canaria! Užite si vodné športy a relaxujte na slnku! Počas cesty Vám bude ponúknutý obed a rôzne nápoje. Výlet začína v prístave Puerto Rico. Počas katamaránovej túry sa môžete plaviť pozdĺž pobrežia ostrova Gran Canaria, až po malú pláž El Pechel, kde katamarán zakotví a budete mať možnosť vyskúšať si niekoľko vodných športov, ako napr. SUP, jazda na kajaku, potápanie, alebo sa budete môcť ochladiť aj v oceáne. Po oddychu budeme pokračovať smerom na západ ostrova. Po ceste uvidíte rôzne jaskyne a panenské pláže, až kým neprídeme do Tasarte. Ďalej nasleduje ďalšia prestávka, počas ktorej Vám naservírujú obed, môžete sa opäť okúpať v oceáne alebo vyskúšať vodný skúter (30 eur/ 1 alebo 2 osoby), či parasailing (25 eur/osoba). Katamarán má priestrannú slnečnú terasu, luxusné ležadlá a len 18 miest, takže je o exkluzívny program postarané. Počas exkurzie si môžete neobmedzene vychutnávať šampanské, víno, sangriu, pivo, minerálnu vodu a nealko nápoje, ako aj širokú ponuku ovocia. V cene programu je aj strava, ktorú Vám privezú z malej reštaurácie priamo na loď. Program je k dispozícii každý deň, doobeda a poobede! Trvanie programu: 4,5 hodiny. Výlet je k dispozícii v angličtine, nemčine, španielčine, taliančine, francúzštine, fínčine a holandčine. Pre pohodlný priebeh programu zabezpečujeme transfer priamo z Vášho hotela. Ceny: Doobedný výlet, trvanie 4,5 h: Dospelá osoba: 80 € Dieťa: 60 EUR (od 3 do 12 rokov) Dieťa do 3 rokov: zadarmo Poobedný výlet, trvanie 4,5 h: Dospelá osoba: 80 € Dieťa: 60 EUR (od 3 do 12 rokov) Dieťa do 3 rokov: zadarmo
80€
Luxusný výlet katamaránom pri západe slnka
Rezervujte si miesto na katamaráne, ktorý vyráža z prístavu Puerto Rico a užite si prekrásny kanársky západ slnka! Počas cesty Vám bude ponúknutá večera a nápoje. Pre pohodlný priebeh programu zabezpečujeme transfer priamo z Vášho hotela. 3,5-hodinová exkurzia štartuje z prístavu Puerto Rico, počas ktorej sa môžete plaviť pozdĺž pobrežia Gran Canarie a zároveň si užívať čarokrásny západ slnka. Tento prekrásny jav prírody si môžete vychutnať pri príjemnej živej hudbe a lahodných koktailoch. Katamarán má priestrannú slnečnú terasu a luxusné ležadlá. Loď má len 18 miest, takže je exkluzívny program zaručený. Počas exkurzie môžete neobmedzene vychutnávať šampanské, víno, sangriu, pivo, minerálnu vodu a nealko nápoje, ako aj širokú ponuku ovocia. V cene programu je aj večera, ktorú Vám prinesú z malej reštaurácie priamo na loď. Výlet je k dispozícii v angličtine, nemčine, španielčine, taliančine, francúzštine, fínčine a holandčine. Ceny: Dospelá osoba: 80 € Dieťa: 60 EUR (od 3 do 12 rokov)
80€
Výlet katamaránom popri pobreží Gran Canarie
Rezervujte si miesto a na 69-miestnom katamaráne, ktorý vyráža z prístavu Puerto Rico a užite si krásne pobrežie ostrova Gran Canaria! Počas zájazdu Vám bude ponúknutý obed a rôzne nápoje. Pre pohodlný priebeh programu Vám zabezpečíme transfer priamo z Vášho hotela. Výlet katamaránom v začína v prístave Puerto Rico, počas ktorého sa budeme plaviť pozdĺž juhozápadného pobrežia Gran Canarie, až do zálivu Perches, kde zakotvíme. V pokojnej zátoke budete mať možnosť plávať, potápať sa a preskúmať nábrežné jaskyne s motorovým člnom. Na mieste si môžete priplatiť aj za ďalšie vodné športy (zľava 50 %): vodné skútre, parasailing, flyboarding alebo „jazda na banáne“. Počas programu Vás čaká obed a neobmedzené množstvo nápojov. Na výlet je potrebný uterák, opaľovací krém, plavky, klobúk/čiapka a slnečné okuliare. Výlet je k dispozícii v angličtine, nemčine, španielčine, taliančine, francúzštine, fínčine a holandčine. Ceny: 4,5-hodinový výlet katamaránom (s prestupom): Dospelý: 73 € Dieťa (2-10 rokov): 49€ Trvanie programu: • 10:00-14:30, každý pondelok, utorok, stredu, štvrtok, piatok a nedeľu. Živá hudba každý piatok.
73€
Hlbokomorský rybolov na Gran Canarii
Loď s dĺžkou 12 m a šírkou 4,5 m, je vybavená pre všetky druhy rybolovu. Vďaka tomu poskytuje jedinečný zážitok pre tých, ktorí majú záujem o rybárčenie, alebo si chcú len užívať krásnu prírodu. Vďaka polohe Kanárskych ostrovov je táto oblasť ako stvorená pre morský rybolov. Vyskytuje sa tu veľké množstvo tuniakov a mečiarov. Zoznámiť sa môžete aj s niekoľkými exotickými druhmi rýb, ako je napríklad pražma, ktorá sa tu vyskytuje väčšinou vo veľkom počte, hlavne od marca do októbra. Počas ostatných mesiacov v roku sa stáva populárnym hlbokomorský rybolov, pri ktorom môžete stretnúť modré, biele, krátkozobé, západoafrické a španielske makrely, ale aj rôzne druhy rají a žralokov. Počas cesty sa z oceánu vynárajú nádherné krajiny ostrova. Účastníci budú mať možnosť pozorovať aj veľryby, korytnačky, lietajúce ryby a pôvodné druhy rýb žijúcich v oblasti. Budete sa ich môcť dokonca aj dotknúť! Čo by ste si mali priniesť: fotoaparát, opaľovací krém, prípadne klobúk. Objednávka programu: z ktoréhokoľvek bodu ostrova, v rámci transferovej služby Dĺžka programu: 6 hodín (09:00-15:00) Minimálny počet rybárov: 5 osôb Maximálny počet:10 osôb Cena: 90 € pre rybárov / 70 € pre spoločníkov Prehliadka je k dispozícii v angličtine, francúzštine a španielčine.
90€
Pozorovanie podmorského života ponorkou a prechádzka v Mogáne
S klimatizovanou, priestrannou a pohodlnou ponorkou, ktorá sa ponorí do hĺbky 30 m, môžete ľahko a pohodlne spoznávať divokú prírodu Atlantického oceánu. V druhej polovici programu môžete preskúmať aj mesto Mogán, mesto neskutočnej krásy na juhu Gran Canarie. Program poskytuje nezabudnuteľný zážitok pre Vašu rodinu, sprievodca Vám pomôže zorientovať sa počas ponoru. V cene programu je 1 nápoj a transfer. Exkurzia je k dispozícii v angličtine, nemčine, španielčine a francúzštine. Ceny: Dospelá osoba: 59 € Dieťa: 39 € Deti do 2 rokov sa programu zúčastniť nemôžu!
35€